Satış Pazarlama Uzmanı

Satış Pazarlama Uzmanı

14 yıl bankacılık yaptım . Kendime ait gıda üzerine bir iş yeri kurdum fakat emeğimle kazancım örtüşmüyor bu yüzden işletmeci olarak çalışabilirim, satış pazarlama eğitimleri aldım yıllarca, satış yöneticiliği yapabilirim .Başarılı bir kariyerim oldu hep belli bir hayat standardım var bu yüzden şartların karşılıklı anlaşılması sonucu düzenli sorumluluk alabileceğim bir iş arayışım söz konusudur.Değerli iş emirlerinizi bekliyorum.

Gülden Ç. pariyer profili

Gülden Ç. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...