Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

İzmir Buca'da ikamet ediyorum. Sağlık kurumları işletmeciliği okuyorum son sınıftayım .Diksiyon eğitimim var ,ISO TIBBI CIHAZLAR , Iso kalite ve güvence standartları ,ilk ve acil yardım,iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldım ve hastanede hasta hakları biriminde , nst, kan alma sekreter, hasta kabul işlemlerinde eğitim biriminde ve hakla ilişkiler biriminde görev aldım, gulet yüzlü ve insanlarla iletişimin gayet iyi ve kolaydır. IHH yardim derneğinde gençlik kolları başkanlığı yapıyorum kısacası karşımda her yaştan kişilerle iletişimim kolay  bu konuda kendime cok güveniyorum ve çok dakik bir insanımdır ,İleri excel ve ms ofis programlarını iyi biliyorum.

Ilknur A. pariyer profili

Ilknur A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...