Psikolojik Danışman Ve Rehber

Psikolojik Danışman Ve Rehber

Mesleki eğitimimin ve katıldığım sertifika programlarının bana kazandırdığı teorik bilgiyi staj tecrübelerimle birleştirerek profesyonel yaşamım için kendimi hazırladım. Mesleğime olan ilgim, kendimi geliştirmeye ve alanımla ilgili güncel eğilimleri takip etmeye olan hevesimle kısa sürede çalıştığım yere uyum sağlayabilir ve pozisyonumun gerekliliklerini yerine getirebilirim. Severek yaptığım mesleğimde, iş etiğine verdiğim önem ve empati yeteneğim ile birlikte problem durumlarında gerekli test ve envanterleri uygulayıp yorumlayabiliyor ve soğukkanlılığımı koruyarak çözüm odaklı yaklaşımlar gerçekleştirebiliyor olmam sayesinde çalıştığım kuruma katkı sağlayabilirim. Öğrencilerin gelişim seviyelerine göre akademik ve psikolojik yol çizebilir, ailelerle etkili iletişim kurabilir ve ortak bir yol haritası çizebilirim. Teknoloji ve şans oyunları bağımlılığı, problemli mobil telefon kullanımı, davranış bağımlılıkları tanı ve çözüm yolları ve beden dili hakkında edindiğim katılım belgelerim, bilişsel davranışçı terapi, oyun terapisi, ilişki ve evlilik terapisi, MMPI, masal terapisi gibi alanımdaki daha bir çok  sertifikalarım günümüz çağına ayak uydurabilecek nitelikte güncel konular üzerinedir. Bu konularla sınırlı kalmamakla birlikte alanımla ilgili kendimi geliştirmeye devam etmekteyim. Eğitimim, becerilerim, çalışma disiplinim ve mesleğime olan ilgim ile çalıştığım kuruma değer katabilirim.

Kardelen K. pariyer profili

Kardelen K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...