Part-Time İş Arıyorum

Part-Time İş Arıyorum

İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumaktayım. YKS-2018'de sözel alanda sıralamam 476, YKS-2020'de ise eşit ağırlık alanında sıralamam 9.170 idi. TYT Türkçe, AYT Edebiyat ve TYT ile AYT Tarih ve Coğrafya alanlarında özel ders verebilirim. Ayrıca İzmir ili Konak/ Bornova/ Karabağlar/ Balçova/ Narlıdere/ Güzelbahçe/ Urla/ Bayraklı ilçelerinde anketörlük yapabilirim. 2019 yılında katıldığım YDS-3 sınavının İngilizce alanında 70 not aldım. İngilizcem orta seviyededir. Ayrıca Hukuk Fakültesinin 1. sınıfında okumamdan dolayı Hukuk Bürolarında avukatlık stajı yapabilirim.

Yusuf Y. pariyer profili

Yusuf Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...