Part-Time İş

Part-Time İş

Hafta sonları , cumartesi günleri 13:00'den sonra pazar günleri de tam gün çalışabileceğim bir iş arıyorum.Tertipli ve düzenli biriyim işimde aksaklıkları sevmem ve elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışırım.Çocuklar alanında oldukça deneyimim vardır. etkinlikleri oyunları ve bir çok alanda gönüllü olarak okullarda derslerdeydim. Evcil hayvan beslediğim için hayvanlarla da aram oldukça iyidir.

CEYDA C. pariyer profili

CEYDA C. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...