Part Time İş Arıyorum

Üniversite öğrencisiyim yazın ağustos eylül ayında çalışılacak iş arıyorum. Okullar açıldığında hafta sonu çalışabilirim. Dokuz eylülde okuyorum odyometri öğrencisiyim. Matematik dersini severim çocuklarla matematik konusunda da çok iyi anlaşırım. 3-4-5-6. Sınıflar için matematikte yardımcı olabilirim. Fitness severim antrenörlük belgem yok çok fazla deneyimimde yok sadece fitness salonumda fiziğimden dolayı çalışmamı istedikleri için yazıyorum. Güzel bir iş arıyorum. Günlük haftalık yada aylık fark etmiyor. En önemli şey okullar açılınca part time olması ağustos ve eylül aylarında full time çalışabilirim.

Merve pariyer profili

Merve Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...