Özel Eğitim Özel Çocuklar

Özel Eğitim Özel Çocuklar

Özel eğitim alan mezunuyum. Dokuz Eylül Üni. Mezunuyum.Otizm spektrum bozukluğu, gelişimsel gerilik, disleksi, diskalkuli, disgrafi, üstün zekalı ve üstün potansiyelli çocuklarla çalışabilirim. Dikkat ve gelişim testleri de uygulama sertifikam var. Portage, küçük adımlar, Eyde, Oçidep ve UDA ile program hazırlayabilirim. Özel ders 90 TL, değ. 70 TLdir. Özel derse devam edeceklere değ. ücretsizdir. Ayrıca dışarıda sosyalleşme ve günlük yaşam becerileri de çalışabilirim. 3 yıllık tecrübem vardır.

Ömer B. pariyer profili

Ömer B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...