Oyun Ablası Veya Bebek/Çocuk

Oyun Ablası Veya Bebek/Çocuk

Iyi günler. Ismim Seçil . 24 yaşındayım. Bornova Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi mezunuyum ve Yaşar Üniversitesi Marina ve Yat işletmeciliği bölümünden ön lisans mezunuyum.  Çocuklarla iletişimim güçlü ve anlaşılır bir şekildedir. Sabırlı, ilgili, anaç ve sevecen bir yapım vardır. Ailenin koyduğu kurallara saygı duyar ve bu kuralların dışına çıkmam.  Sigara ve Alkol kullanmıyorum. Herhangi bir sağlık sorunum yok. Kişisel temizliğe önem veriyorum. Daha önce kreşte ve bir ailenin yanında 08 ve 3 yaş arası bebek ve çocuklara baktım. Cv'mi değerlendirip sizinle çalışma imkanı vermenizi bekliyorum.

Sevgiler

Seçil A. pariyer profili

Seçil A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...