Oyun Ablası/ Psikolog

Oyun Ablası/ Psikolog

Psikoloji lisans mezunuyum ve psikoloğum. Yüksek lisans sınavlarına hazırlanıyorum. Alanım çocuk psikolojisi. Çocuk psikolojisi ile ilgili pek çok eğitim aldım. Bu süreçte çocukların gelişimsel süreçlerini daha yakından takip edebilmem için ve yüksek lisansım için maddi destek sağlamam gerektiği için ve en önemlisi çocukları çok sevdiğim için onlarla vakit geçirmek, gelişimsel destekli oyunlar oynamak, gelişim süreçlerini testlerle takip etmek isterim.

Sena K. pariyer profili

Sena K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...