Oyun Ablası/ Drama Eğitmeni

Oyun Ablası/ Drama Eğitmeni

Merhaba, 1 yıl boyunca çocuklara özel bir kafede oyun ablası olarak çalıştım. Küçük yaş gruplarının gelişim özellikleri ve kendi özelliklerini göz önünde bulundurarak bireysel çalışmalar yapıp, onların öğrenme stillerini fark, edip bu doğrultuda bireysel çalışmalar yapmaktayım. Derslerin bir kısmında İngilizceyi ve müziği dahil etmekteyim. Eskişehir Şehir Tiyatroları'ndan oyunculuk eğitimim aldım ve drama eğitmenliği eğitimi almaktayım. İngilizce, müzik ve oyunlar eşliğinde dersler yapmaktayım.

İdil İ. pariyer profili

İdil İ. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...