Oyun Ablası

Oyun Ablası

İsmim Büşra. 22 yaşındayım. Üniversite 4. sınıf öğrencisiyim. İzmir'de yaşıyorum. Çocukları ve onlarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Onlara birçok şey öğretmek ve onlardan bir şeyler öğrenmek bana keyif veriyor. Daha önce ikiz kız çocuklarına baktım. Bir anaokulunda çocuklara haftada bir İngilizce kelimeler öğretmek için çalıştım. Birçok oyun ve çocuk şarkısı bilirim. Dilerseniz çocuğunuza İngilizce kelimeler öğretebilirim. 

Büşra Ö. pariyer profili

Büşra Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...