Öğretmenim İş Arıyorum

Öğretmenim İş Arıyorum

Part time iş arıyorum, okulumdan kaynaklı harçlık çıkarmak ve hayalimi gerçekleştirmek için, garsonluk, bulaşıkçılık, anketörlük ve benzeri işleri can-ı gönülden yaparım ve güvenilirliğimi belki buradan anlayamazsınız ama yan yanayken jest mimiklerimden bir nebze de olsa anlarsınız. Daha önce balık çiftliğinde çalıştım, bulaşık yıkayıp, masaya servis yaptım ancak pek deneyimim olduğu söylenemez. Okul harçlığımı çıkarmam gerektiği için her türlü yere yol masrafım karşılandığı sürece gelebilirim.

Berdan B. pariyer profili

Berdan B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...