İş Arıyorum

İş Arıyorum

7 Yaşımdan beri çalışıyorum (son bir-kaç yıl hariç). Bugüne kadar yapamadığım bir iş hiç olmadı. Önce çalışıp kendimi göstermek-ispatlamak sonra da bunun karşılığı olan ücret,terfi vb... almak isterim . Bunu alamadığım yerde de durmam. 2014 yılında iş kazası geçirdim.

Tarla bağ-bahçe işinde, (üniversite okurken ve sonrasında zaman zaman) anketörlük , pazarlamacılık , kargo aktarma merkezinde yükleme - boşaltma ,

İnşaat Mühendisliği , Hesap , Hakediş vb. birçok iş yaptım. %55 engelli  raporum vardı , %31 e düştü. Bu yüzden de emekli maaşım kesildi, engelli kartım alındı. Kendime güveniyorum. Yeniden ayağa kalkmak istiyorum. Daha önce yaptığım tarla işleri dışında bütün işleri tekrar yapabilirim.

RAMAZAN U. pariyer profili

RAMAZAN U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...