İş Arıyorum

İş Arıyorum

  Yeni ve genç emekliyim, Yöneticilik ve teknik alanda çalıştım, Bir firmada Ankara da Anadolu satış temsilciliği yaptım.Bilgisayar ve ofis programlarına hakimim. Yangın-İlk yardım-Motorlu taşıtlar sürücü konularında Eğitici eğitmenim. Üç adet basılı kitabım var(Şiir ve yangın eğitimi konusunda)

  Her türlü sorumluluğu alabilecek, vizyon sahibi ve yenilikçi birisiyim. Kızımın İzmir’de Ünv eğitimi için buraya taşındım. Çalışmak istiyorum, yüz yüze görüşmeye açığım. Bölgede mevcut şubelerinizde veya önereceğiniz pozisyonlarda çalışabilirim. 

  Hsjsjjssjsjdjd pariyer profili

  Hsjsjjssjsjdjd Profiline Git


  Benzer İş Talepleri

  Üyenin Diğer İlanları

  Nasıl Kullanırım?

  Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

  Gizlilik

  İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

  Yorumlar

  İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

  Görüş, şikayet ve önerileriniz

  Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

  pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

  Tamam
  Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

  Yükleniyor...