İnsanları İyi Karşılamak

İnsanları İyi Karşılamak

 İnsanlara karşı iyi, samimi ve onları şımartan şekilde yaklaşmak ve baştan 1-0 önde başlamak. Kendilerini biraz olsun daha özel hissettirip olabildiğince çok sevilmek. Gerisi zaten büyük ihtimalle bir yere gitmek istediklerinde onlara daha iyi davranan personelin olduğu mekan ilk seferde akıllarına gelir. Hem müşteri memnuniyeti hem de devamlılığı açısından da çok verimli olacağını düşünüyorum.

Erk E. pariyer profili

Erk E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...