Gıda Teknikeri

Gıda Teknikeri

Merhaba..  İzmir de ikamet etmekteyim.  Meslek Lisesi Tüketici bölümünden mezunum, aynı zaman da sosyal güvenlik merkezinde bağkur bölümünde staj gördüm. Telefonla sürekli vatandaşlarla görüştüğüm için diksiyonum gelişti, şu an Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Gıda Teknolojisi bölümünü okumaktayım. İkna kabiliyetim ve iletişim becerim yüksek, daha önce cafede çalıştım. İş tecrübelerim çok olmamasına rağmen kendime güveniyorum, tecrübe edinmek istiyorum. 

Emine A. pariyer profili

Emine A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...