Gıda Kontrol Teknikeri -Uzmanı

Gıda Kontrol Teknikeri -Uzmanı

Kalite kontrol uzmanı olarak çalıştığım iş yerinde, Üretimde kullanılacak hammadde, yardımcı malzeme ve ambalaj malzeme girdisini ve analizlerini yapar. Spesifikasyona uygunluk durumuna göre onay verir. * Hat kontrol analizlerini yapar formunu tutar analiz sonuçlarının dışına çıkma durumunda üretimi bilgi verir. * Laboratuvarı temiz ve düzenli tutmayı sağlar. * Son ürün analizlerini yapar ve onay verir. * Firmanın sahip olduğu standartlara göre dökümantasyon işlemlerini yürütür. * BRC, HACCP, ISO, GMP çalışmalarına katkıda bulunur. * Belirli periyotlarda dış laboratuvara gönderilecek olan analizlerin takibini yapar. * Gıda güvenilirliği ve Kalite politikasında belirtilen şartların yerine getirmesini sağlar. * Üretimde herhangi bir sorun tespit edildiğinde düzeltici önleyici form tutar gerekli kişiye aktarır. *Günlük kalibrasyon, aylık raporlar tutar.

  • 86

  • İlan Aktif

  • 09.07.2020

  • İzmir - Bornova

  • 2500 TL-4000 TL

  • 507629*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Sevim A. pariyer profili

Sevim A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...