Freelance Sosyal Medya

Freelance Sosyal Medya

İyi Günler,

Ben Endüstri Mühendisliği öğrencisi son sınıf Özlem. Kariyer hayatıma pazarlama alanında devam etmek istiyorum. Sosyal medya konusunda (özellikle de Instagram& Linkedin) çok fazla bilgim bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı firmanızın veya kişisel hesabınızın daha fazla kitleye ulaşmasına ve satışlarınızın artmasına yardımcı olabilirim.

Aynı zamanda yetiştirildiği takdirde e-ticaret,insan kaynakları alanında da çalışabilirim.

İçinde bulunduğumuz pandemi durumundan dolayı home office veya freelance olarak çalışabilirim. 

Dilenildiği takdirde sizinle öz geçmişimi paylaşabilirim.

Özlem D. pariyer profili

Özlem D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...