Elektrik Sistemleri Konusunda Hizmet Verebilirim

Elektrik Sistemleri Konusunda Hizmet Verebilirim

Elektrik elektromekanik sistemler konularında emekliyim. Tekne, karavan, güneş, rüzgar, elektrik, tesisat, aydınlatma, haberleşme, bataryalar, bakım, arıza ve modernizasyon konularında tecrübeliyim. Güneş enerjisi off grıd elektrik. ACDC elektrik. Elektrik makineleri. Kumanda panoları Asansör sistemleri Soğutma elektrik, makine elektrik 90 555 5786812 İzmir www.elektrikci.webnode.com.tr

Bulent pariyer profili

Bulent Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...