Yönetici Pozisyonunda İş

Yönetici Pozisyonunda İş

Sayın Yetkili,
İstanbul Avrupa Yakasında Çatalca da ikamet etmekteyim.
İkametimi firmamıza yakın bir bölgeye taşırım.
Sizlerle çalışmak istediğimi bilgilerinize sunarım.
Saygılarımla
Bülent 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firmanız,
Sektörün öncülerinin başında olan, gelişen teknoloji, sektörel başarı,kazanılmış deneyimler ve kalifiye eleman istihdamı ile ülke ekonomisine yapmış olduğu katma değerle ciddi bir duruşun ve kazanımların olabileceğini göstermiş, köklü geçmişi ve geçmiş başarıları ışığında ticari geleceğini şekillendirdiği profesyonel kadrosu ve süreklilik arz eden ticari stratejileri ile sektöre yön veren bir işletmedir.

Firmanız;
Engin tecrübelerin el ele vererek ortak akıl paydasında buluştuğu, gönüllülüğün ve paylaşarak büyümenin ne kadar büyük bir haz olduğu bilincine erişen lider kadrosu ile sektörel başarılarına gün aşırı bir yenisini eklemeyi ilke edinmiştir.

Firmanız;
Büyürken, gücüne güç katacak vizyon sahibi, ekip lideri olabilecek ve büyümenin ivme kazanmasına katkı sunabileceğine inananların bir arada olabileceğini gösteren bir işletmedir.

Bülent MOROVA olarak ben,

İyi bir takımın Orta Sahasında Oyun kurucu olarak formasını giymek ve o forma ile jübilemi yapmaktır. 

1990 yılından beri Malzeme Yönetimi ,Sevkiyat Planlama Yönetimi,Lojistik Yönetimi,Stok ve Depo Yönetimi ,Satın Alma ve Envanter yönetimi,Cost Kontrol,Tedarik Yönetimi ,idari yönetim bölümlerinde orta düzey yönetici olarak çalışmaktayım.Yüksek öğrenim ve çalışma hayatım boyunca aldığım eğitim bilgilerimi iş hayatında pratiğe dönüştürebilme şansı bularak Malzeme Yönetimi ,Sevkiyat Planlama Yönetimi,Lojistik Yönetimi,,Stok ve Depo Yönetimi ,Satın Alma ve Envanter yönetimi,Cost Kontrol,Tedarik Yönetimi ,idari yönetim , Satış bölümlerinde ve alanlarında gelişmeye açık sağlam bir temel oluşturduğumu düşünmekteyim.

Daha önceki çalıştığım işletmelerin büyümesi gelişmesi aşamalarında yer almış olmamın vermiş olduğu engin tecrübem, mesleki kazanımlarım ve liderlik deneyimlerimle,
Firmanızda; görevlendirileceğim kadro dahilinde gelişim, destek ve paylaşım odaklı,takım çalışmasına inanan departman bazlı çalışma stratejilerimle işletmeyi sektöründe lider olma hedefine eriştirmek ve lider durumda devam etmesini sağlamaktır.Bu hedef doğrultusunda da talip olduğum görevi titizlikle işletme içinde en gözde takım konumuna taşımaktır.Başarıya aç, kazanmayı ve hedefleri gerçekleştirmeyi ilke olarak görüp her daim engin tecrübe, ciddi paylaşım ve ortak akıl çerçevesinde mutlu, huzur dolu ve bol kazançlı yıllar hedefliyorum.

Sizlerle sizin ailenize katkı sağlamak için hazır olduğumu bilgilerinize arz ederim.

Yardımlarınız ve iş birliğiniz için Teşekkürler
Saygılarımla
Bülent MOROVA
  • 65

  • İlan Aktif

  • 23.02.2020

  • İstanbul - Çatalca

  • Karşılıklı Görüşülür

  • 531709*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Bülent M. pariyer profili

Bülent M. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...