Yazılım Alanında İş

Yazılım Alanında İş

2018 bilgisayar mühendisliği mezunuyum , askerliğimi tamamladım ve yazılım sektöründe iş arıyorum(Sektörde tecrübem yok).  Native Android teknolojileri , Asp.Net MVC , Windows Form ve Wpf ile geliştirmiş olduğum çeşitli uygulamalar mevcut. Bunun yanında Google Play Store'da yayınlamış olduğum uygulamalarımda var.

 Ekstra olarak Bootstrap, Html , Css , Entity Framework , JQuery  , Ajax  , MSSQL ve soket programlama konularındada bilgim bulunmakta.

 İlgilenenlere örnek projelerimi gösterebilir ve cv'mi gönderebilirim.


  • 106

  • İlan

  • 25.06.2020

  • İstanbul - Üsküdar

  • 2500 TL-4000 TL

  • Yazılımcı


Benzer İş Talepleri

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...