Yaratıcı Müzikler Bestelenir

Yaratıcı Müzikler Bestelenir

Gerek size ait şarkı sözleriniz için, gerek büyük bir emekle üretilen diziler, filmler vb. için kaliteli ve orjinal müzikler bestelenir. 10 seneden fazla bestecilik tecrübemle, sizlerin istekleri doğrultusunda klasik, modern veya şarkı formunda besteleyeceğim müziklerin orjinal, yüksek kalitede ve üzerinde titizlikle çalışılarak alınacak kayıt garantisiyle hizmet vermekteyim. 

Bugüne kadar pek çok kısa filmler için müzikler, şarkılar ve büyük orkestral eserler yazmış bulunmaktayım. Ciddi ilgilenenler için yapacağımız görüşmelerde bu çalışmalarımı kendilerine arz edebilirim.

Saygılar,

Besteci Ergin Ustaoğlu

  • 320

  • İlan Aktif

  • 09.09.2018

  • İstanbul - Beylikdüzü

  • Karşılıklı Görüşülür

  • 534823*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Müzisyen

Ergin U. pariyer profili

Ergin U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...