Üniversite Mezunuyum

Üniversite Mezunuyum

Merhabalar İsmim Berfin. 22 yaşındayım Ümraniye 'de ikamet ediyorum. Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunuyum daha Önce Türk Telekom' da müşteri temsilciliği yaptım fakat okul durumumdan ötürü işten ayrılmak zorunda kaldım. Aynı zamanda okurken part time İnternet Gazeteciliği yaptım. SEO, içerik üretimi ve kamuoyu oluşturma konusunda kendime son derece güveniyorum. Bosna Hersek Ürdün İsrail Filistin ve Suudi Arabistan gibi ülkeleri gezme ve kültürlerini keşfetme gibi imkanım oldu. Aynı zamanda amatör fotoğrafçılık ile ilgileniyorum. Üniversite boyunca bölüm hocamı asiste ettim bu sebeple koordinasyon yeteneğimi iyi buluyorum. Çalışmış olmak için değil kendimi geliştirebilmek için çalışmak istiyorum.

Teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum. 

Berfin A. pariyer profili

Berfin A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...