Turizmde İş Arıyorum

Turizmde İş Arıyorum

Üniversite mezunuyum. Ekonomik ve muhasebe okuyup 3 senedir bankada çalıştım. Dört senedir İstanbul'da yaşıyorum, ilk iki sene kuyumculuk sektöründe, Kapalı Çarşıda ve Nişantaşı'nda çalıştım. Son iki senedir Turizm sektöründeyim. Çalıştığım otelde hem satış departmanında, hem resepsiyonda, hem de muhasebe departmanında tecrübe aldım. Çalıştığım tur acentalarda önce uçak bileti ve tur satışı sorumlusu ondan sonra da Ceo asistanı olarak devam ettim. Ayni zamanda iç muhasebe, insan kaynakları, satış koordinatörü gibi görevleri yerine getirmekteydim.

Ulya S. pariyer profili

Ulya S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...