Tıbbi Sekreter, Sekreter

Tıbbi Sekreter, Sekreter

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunu olup hem tıbbi sekreter hem de sekreter görev tanımına sahibim.Bilgisiyar işletmenliği sertifikası ve iş sağlığı ve güvenliği sertifikalarım var.Excel Word Powerpoint ve Spss iyi derecede kullanabiliyorum.Kolay ve olumlu şekilde insanlarla iletişim sağlıyabiliyorum.Sorun değil çözüm odaklıyım.Daha önce Pendik Devlet Hastanesi ve Dr.Siyami Ersek Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi yerlerde tıbbi sekreter olarak staj yaptım.Kısa süreli bir resepsiyonist,danışma olarak görev almış bulunmaktayım.

Hilal A. pariyer profili

Hilal A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...