Tercüman Arapça Türkçe

Tercüman Arapça Türkçe

Firmanızda tercümanlık pozisyonunda değerlendirmeniz adına CV’mi ekte gönderiyorum size . Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma ve birlikte çözüm üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bu nedenle takımınıza kolaylıkla adapte olacağımı düşünüyorum. Karabük üniversitesinde beden eğitimi ve spor yüksekokulu spor yöneticiliği bölümü  okudum , yeni mezunum. İnsanlarla muhabbet etmeyi  ve okuduğum  bölümden insan kaynakları , halkla ilişkiler dersleri gördüğüm için hepsi bir arada gelerek kurumunuzda çalışmak isterim . Çifte vatandaşlığım bulunmaktadır. Arapça -Türkçe ileri  derecede çeviri yapabilmekteyim,İngilizcede orta seviye, pozisyonun gerektiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak isterim.
Ön yazımı okumaya ve CV’ mi incelemeye vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Yakın zamanda sizden olumlu haberler bekliyorum umarım sizle çalışmak nasip olur


Muhammed K. pariyer profili

Muhammed K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...