Tekstil/ Sosyal Medya

Tekstil/ Sosyal Medya

1998 yılında Tekirdağ’da doğdum. Tekirdağ Nurettin Ekmekçioğlu İlköğretim okulunda okudum. Daha sonra Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi’ni başarıyla tamamladım. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinden Resim Bölümünü 1.cilikle kazandım fakat tercih etmedim. 2016’da Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil bölümüne başladım. Aynı fakültenin Resim bölümünden yandal eğitimimi başarı ile tamamladım. Okuduğum4 yıl süreç içerisinde NedGraphics, Adobe Photoshop ve Adobe İllustrator gibi bilsisayar programlarında ilerleme kaydettim.  ZORLUTEKS Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş Fabrikasında Baskı bölümünde ve Dokuma bölümünde, Kirazlı Triko'da Örme bölümünde, Tanju BABACAN'IN yanında da giyim stajımı tamamladım.

Neslihan U. pariyer profili

Neslihan U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...