Tarih Öğretmeni

Tarih Öğretmeni

9.10.11. sınıf tarih derslerine 12. Sınıf YKS sınavına hazırlık tarih derslerine girdim .6 yıllık deneyim sahibiyim .Açı koleji ve sentez kolejinde çalıştım, ayrıca kurs merkezinde çalıştım . Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nden mezunum formasyon belgesine sahibim. Sinop /Boyabat Cengiz Topel ilkokulu ve Şehit Ersoy Gürsu Anadolu lisesinden mezunum. Mesleğini seven takım çalışmasına uygun veli ve öğrenci ilişkileri kuvvetli kendini geliştirmeyi seven yeniliklere açık disiplinli özverili dış görünüşü önemseyen güler yüzlü  ve iş ahlakına sahip biriyim.

  • 80

  • İlan Aktif

  • 15.08.2020

  • İstanbul - Eyüp

  • Karşılıklı Görüşülür

  • 541291*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Öğretmen

Ayşe S. pariyer profili

Ayşe S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...