Sude Peynirci

Sude Peynirci

  • İş için belirttiğiniz şartlara kişilik özelliklerim sebebiyle uygun olduğumu düşünüyorum. Şirketinizde çalışabileceğim uygun bir iş bulmak istiyorum.İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri bölümünden bu yıl yüksek bir ortalamayla mezun oldum. Amacım sizin gibi kurumsal bir yapı içinde çalışıp kendimi geliştirmektir. İngilizce eğitimimi tamamladım. Problemler karşısında panik yapmadan çözüm odaklı hareket ederim, kriz yönetimi konusunda iyiyim ve uzun vadeli düşüncelerimi gerçekleştirmek amacından sapmam. Empati kabiliyetimin çalışma hayatında bana yardımcı olacağını düşünüyorum.Aynı zamanda, lise döneminde iki dönem sağlık lisesinde okuduğum için sağlık konusu hakkında da bilgi sahibiyim. Özelliklerim ve bilgimle şirketinize değer katabilecek uygun bir pozisyon için başvurumun değerlendirilmesini rica ediyorum ön yazımı okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.Yakın zamanda olumlu haberler almayı diliyorum.
Sude P. pariyer profili

Sude P. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...