Spor Sektöründe İş Arıyorum

Spor Sektöründe İş Arıyorum

Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum.(3.10) 5 yıldır çeşitli salonlarda cankurtaranlık ve yüzme eğitmenliği yaptım.Uzun süre lisanslı yüzme geçmişim bulunmaktadır.. Bronz cankurtaranlığım da bulunmaktadır. Fitness ve pilates derslerinde de deneyimlerim mevcuttur. Aqua gym(su jimnastiği) dersleri de vermekteyim. Sürekli bunlarla da ilgilenip, kendim de aktif bir şekilde bu sporları yaparak kendimi geliştirmekteyim.Bu branşlara hakimim. Öğrenmeye açık biriyim. Çok çeşitli insanlarla deneyimim oldu. Çalıştığım yerlerde gerek üyeleri, gerekse yöneticilerimi memnun ettiğimi düşünüyorum.

Meyra B. pariyer profili

Meyra B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...