Sosyal Medya Yönetebilirim

Sosyal Medya Yönetebilirim

Sizlerin isteği üzerine dinamik, canlı, göze hitap eden postlar hazırlayabilirim.
Instagram günümüz sosyal medya sektörünün devi sayılmakta. Şirketler, kullanıcılar daha çok kişiye hitap etmek için öncelikle bu ve bunun gibi platformlar kullanıyorlar ve bazen içerik üretme konusunda zorluk çekiyorlar. Ben bu konuda sizlere yardımcı olurum.

Hazırladığım içeriklerde kullandığım görsellerden yazı fontuna kadar her şeyin Lisansı bana ve size aittir. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Tolga S. pariyer profili

Tolga S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...