Sosyal Medya, Çeviri

Sosyal Medya, Çeviri

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf öğrencisiyim. İstanbulda Bomonti ve Avcılarda ikamet ediyorum. Lisede gördüğüm B2 akademik ingilizcem var. Okulda seçmeli dil olarak Fransızca görüyorum. Word programlarını kullanabiliyorum. "B" ehliyetim var. Daha önce 2019 Eylül ayında İstanbul Üniversitesi Uluslararası Kimya Kongresinde çalıştım. Aynı zamanda bir youtube kanalım var bu yüzden sosyal medya ile ilgili işlerde de çalışabilirim. 

Sena Ç. pariyer profili

Sena Ç. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...