Sosyal Medya Çalışanı

Sosyal Medya Çalışanı

Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Ana dalım medya olmakla birlikte yan dalım da reklam. Aynı zamanda Diyalog Kalamış'ta spikerlik ve sunuculuk eğitimi alıyorum. İngilizcem var, prezantabl bir çalışanım ve çalışkanım. Daha önce herhangi bir iş deneyimim olmadı fakat jenerasyon olarak teknoloji ile iç içe büyüdüm, bu yüzden de sosyal medyaya son derece hakimim. Anadolu Yakasında oturuyorum, ilk tercihim Anadolu Yakası fakat Avrupa Yakasınada ulaşım sağlayabilirim, esnek çalışma saatlerim olabilir, aynı zamanda stajyer olarak, işi sahasında öğrenmeye de açığım. 

Aynı zamanda İngilizce özel ders verebilirim, annem de İngilizce öğretmeni ve materyalim oldukça fazla. İlkokul-ortaokul öğrencilerine İngilizce konusunda yardımcı olabilirim.

Lara K. pariyer profili

Lara K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...