Smmm Stajyeri

Smmm Stajyeri

Kahramanmaraş/Elbistanda yaşıyorum. Fakat işi yerinde öğrenmek istediğim için İstanbul'da çalışmak istiyorum. Eğer kabul edilirsem, işletmeye yakın bir yerde ev tutacağım. Tecrübe olarak birçok sektörde iş tecrübem var. Bu yüzden iş disiplinine sahip çalışma düzenini bilen bir kişiyim. Kendi alanımda hiç çalışmadım fakat tecrübe edinmek ve işi öğrenmek amaçlı bir büroda çalışmaya başladım. Zirve programı kullanılıyor ve alış satış faturası Z raporu işlemeyi öğrendim temel bilgilere sahip olmaya başladım. Luca programı içinde daha önce bilgisayarlı muhasebe kursuna gitmiştim. Bu işe ihtiyacım var ve Ocak’ta stajımı başlatmak çok istiyorum. Değerlendirilirsem büyük onur duyarım.

  • 132

  • İlan Aktif

  • 19.12.2020

  • İstanbul - Kartal

  • 2000-2500 TL

  • 543323*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Muhasebe

Neşe H. pariyer profili

Neşe H. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...