Sekreter Ve Ofis Elemanı İşi Arıyorum

Sekreter Ve Ofis Elemanı İşi Arıyorum

Şu an lise mezunuyum 21 yaşındayım ve üniversiteye hazırlanıyorum. Seçeceğim meslek bu doğrultuda olacağı için bu tarz bir iş yapmak istiyorum. Tecrübem olmasa da bu konuda öğrenmeye açık ve meraklıyım. Şu an amacım yaz boyunca çalışmak ama memnun kalırsam üniversite hayatımda da devam etmek isterim çünkü açık öğretimle okuyacağım için sıkıntı olmayacak benim için. Evrak işlerine meraklıyım hevesliyimdir ve bu alanda kariyer hedeflediğim için işime sıkı sıkı sarılacağım dan kuşkunuz olmasın. Not :Sadece Büyükçekmece de arıyorum. Ve buradan iletişime geçerseniz sevinirim her gün mutlaka giriyorum.

Ayşegül. pariyer profili

Ayşegül. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...