Satış -Pazarlama Uzmanı

Satış -Pazarlama Uzmanı

Merhabalar,

Selçuk üniversitesi Dış Ticaret mezunuyum, 3 farklı iş yerinde toplamda 8 sene satış pazarlama , satış süpervizör ve satış müdürü olarak görev aldım. Bunun dışında iki yıl kadar da ağır nakliye taşımacılık sektöründe formen yardımcısı olarak görev aldım.

Adobe Illustrator Tasarım Programı Bilim ve teknolojiyle alakalı MS Office programlarını , Nebim ve Siber Gümrük Programlarını kullanmayı biliyorum.

*Dönemsel , Freelance  iş düşünmüyorum ,Uzun vadeli  sabit maaş ya da maaş+prim ile çalışabileceğim bir iş arıyorum.

Eleman arayışınızda beni de değerlendirmeye alırsanız sevinirim.

                                                              SAYGILARIMLA,

N.KEMAL I. pariyer profili

N.KEMAL I. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...