Şan, Solfej, Piyano Dersi Veriyorum

Şan, Solfej, Piyano Dersi Veriyorum

Ben MİMAR SİNAN DEVLET KONSEVATUVARI 4.sınıf öğrencisiyim. Opera bölümünde okuyorum, bunun öncesinde de güzel sanatlar lisesinde çello eğitimi aldım. Kendi alanımda ders verebilecek donanımı elde ettiğim için ŞAN,SOLFEJ,PİYANO,ÇELLO VE YETENEK SINAVLARINA HAZIRLIK DERSLERİ VERİYORUM geçen sene birlikte çalıştığım dört arkadaşım da başarılı bir şekilde müzik öğretmenliğini kazandılar şuan da yeni dönem için çalışmak isteyenleri bekliyorum sevgiler.

Aras D. pariyer profili

Aras D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...