Saha Ve Karşılama Elemanı Olarak Çalışabilirim

Saha Ve Karşılama Elemanı Olarak Çalışabilirim

Lise mezunuyum ve üniversite sınavlarına hazırlanmaktayım. Cumartesi ve Pazar, üç haftada bir de pazartesi günler boşum. Bu günlerde harçlığımı çıkarıp bir miktar para kazanmak biriktirmek üzere çalışmak istiyorum. Anadolu Yakasında etkinliklerde karşılama görevlisi, sahada gizli müşteri veya emlak data toplama işlerini yapabilirim. Daha önce kendimize ait işlettiğim bir kafemiz vardı, buradan edindiğim tecrübelerimle de garsonluk yapabilirim. Günlük ücret karşılığında haftanın iki günü, üç haftada bir ise üç günü bu gibi işleri yapabilirim.

Ulaş Ç. pariyer profili

Ulaş Ç. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...