Sağlık Alanında İş Arıyorum

Sağlık Alanında İş Arıyorum

2019 AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ “ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ” ön lisans mezunuyum. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ “LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK” bölümü öğrencisiyim. 2017 İSTANBUL YUNUS EMRE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ “MUHASEBE VE FİNANSMAN” bölümü mezunuyum. 3 ay özel bir sağlık kurumunda HALKLA İLİŞKİLER GÖREVLİSİ olarak staj yaptım. 11 ay aynı kuruluşta HALKLA İLİŞKİLER GÖREVLİSİ ve aynı zamanda KARŞILAMA HOSTESİ olarak devam ettim. 6 ay muhasebe bürosunda stajyerlik yaptım. 6 ay aynı büroda MUHASEBE ELEMANI olarak görev yaptım. (2019) HALKLA İLİŞKİLER SERTİFİKASI,(2019) HASTA KAYIT İŞLEMLERİ SERTİFİKASI, (2019) TÜRK İŞARET DİLİ SERTİFİKASI, DİKSİYON EĞİTİMİ(2019),EXCELL EĞİTİMİ(2019) belgelerim mevcuttur. İnsan ilişkilerim iyinin üzerinde olduğu için işime kolay adapte olmaktayım. Çalıştığım firmalara katkı sağlamayı amaçlıyorum

Nur B. pariyer profili

Nur B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...