Sadece Çalışmak İstiyorum

Sadece Çalışmak İstiyorum

Çalışma hayatıma, daha ilkokulda evde yapıp parkta sattığım kendi dergimle başladım diyebilirim. Liseyi bitirirken buz pateni eğitmeni olarak harçlığımı çıkarıyordum.

Çalışarak tamamladığım Üniversite öğrenimim sırasında, hedefimi belirlemiş, dünya devi bir Türk şirketinde kariyer planlamıştım. İnşaat Mühendisliği’nde başlayan eğitimimi, birinci yılın sonunda İletişim’e dönüştürme nedenim de budur. İstanbul’a taşındığımız ilk ay hedefime ulaştım ve Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ. ‘de işe başladım.Şirketim, organizasyon değişimi ile anne adaylığım aynı dönemde başladı. 5,5 yıllık kariyerime bir yıl ara verdim.

Yeniden Turkcell şemsiyesi altına girdiğimde kurumsal bir bayide çalışmaya başladım. 3 ay gibi kısa bir süre sonra, tekrar değişen yapı ile Turkcell çalışanına dönüştüm. 3. yılın sonunda, kendi isteğimle İstanbul’dan Balıkesir’e tayin oldum. Yaklaşık üç yıl sonra, şirket politikaları değişti ve 12 yıllık Turkcell kariyerim karşılıklı anlaşma ile sonlandı.

Kısa süre sonra, Cimnastik Antrenörlük belgesi aldım. Balıkesir Cimnastik Kulübünde çalışmaya başladım. Yönetsel becerilerim, çalıştırıcılık deneyimime ağır basınca, kentin önemli ve büyük bir işletmesi olan bu kurumda idari işler yöneticisi oldum.

Ancak ailevi nedenlerle tekrar İstanbul’a dönüşüm, iş yaşamıma İstanbul’da devam etme zorunluluğu getirdi. 

İstanbul'a döndükten sonra bir sigorta acentesinde 6 ay kadar çalıştım.

Doğu AKdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum.

Arzu S. pariyer profili

Arzu S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...