REKLAM APLİKASYON İŞLERİ

REKLAM   APLİKASYON İŞLERİ

10  YIL  reklam ajansında çalıştım Hem dijital  baskı hem aplikasyon folyo yapabiliyorum, tabela  montajından da az çok  anlarım,  yani benim gibi  bilgisi olan biriyle tabela montajına  da rahatlıkla çıkabilirim.  B sınıfı ehliyetim var , ambulans şoförlügü yapmışlığım var,uzun yol  bilgim  gelişmiş seviyede. Yaşım 24 .

Caner S. pariyer profili

Caner S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...