Raporlama, Operasyon Süreçleri

Raporlama, Operasyon Süreçleri

2016 yılı itibari ile öğrenim hayatımla eş zamanlı olarak sürdürdüğüm meslek hayatım içerisinde; turist müşterilere satış deneyimi, mağaza ve personel yönetimi ve aylık, haftalık satış raporlamaları, inşaat bölümünde gerçekleştirdiğimiz uygulamalı eğitimler ile iş - proje organizasyonu kurma konularında uzmanlaştım.

Mevcut çalıştığım şirket bünyesinde; 2019 yılından itibaren çağrı yönetimi, sigorta provizyon sonuçlandırma işlemleri ile başladığım serüvenime kurumsal tasarım süreçlerinin yönetimi, hizmet, maliyet raporlama ve yönetimi, operasyon ve müşteri ilişkileri, sigortacılık hasar yönetimi ve şikayet yönetimi ile birlikte gerekli tüm İT süreç ve teknik sorun/geliştirme tespit ve analiz çalışmalarına devam ediyorum.

Ali A. pariyer profili

Ali A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...