Psikolog

Psikolog

1 yıl İngilizce hazırlık okudum. Bölümümü de 4 yılda tamamladım. Bu süreçte 2 staj yaptım. İlk olarak, Ege Üniversitesi Nöropsikoloji Laboratuvarında 20 günlük bir staj yaptım. Bu stajda, nöropsikolojik testleri öğrendim. Lisans eğitimimde de almış olduğum Nöropsikolojik Değerlendirme dersi ve Uygulamalı Nöropsikolojik Testler dersi kapsamında bu bilgilerim daha çok pekişti. İkinci olarak, Plüton Kreş’inde 20 gün gelişim stajı yaptım. Bu staj sayesinde, çocukların fiziksel ve psikolojik gelişimlerini gözlemledim. Her sınıfın ayrı yaş grubunda olması sayesinde farklılıkları detaylı öğrendim.

  • 233

  • İlan Aktif

  • 09.07.2019

  • İstanbul - Ataşehir

  • 2500 TL-4000 TL

  • 553671*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Tuğçe A. pariyer profili

Tuğçe A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...