Pilates Mat&Reformer Eğitmeni

Pilates Mat&Reformer Eğitmeni

Kocaeli'de halk eğitim bünyesinde akşam 16:00-18:00 saatlerinde pilates eğitmeni olarak çalışıyorum. Her sabah 7:00 de İstanbul Kadıköye' özel dans Eğitimi vermeye geliyorum. 8:00 da dersim bitiyor. 8:00 dan  14:00 a kadar aralıksız çalışabileceğim pilates merkezi arayışındayım. Halk eğitim bünyesindeki işim temmuz ayında bıticek ve sonrasında tam zamanlı olarak çalışmak istiyorum. 12 yıllık latin dansçısıyım, 6 yıldır eğitmenlik yapmaktayım. 2 yıldır mat pilates dersleri veriyorum.1 yıla yakındır da reformer dersi vermekteyim. Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar. 

Ebru Ö. pariyer profili

Ebru Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...