Pariyer Logo

Pastacılık Yapıyorum


Merhaba, Mutfak Sanatları Akademisi, Profesyonel Patsa&Ekmekçilik bölümünü bitirdim. Son 1 senedir butik dükkanlarda pastane ve ekmekçilik bölümlerinde çalıştım, part-time olarak iş arayışındayım.

İlan Detay

İş Arayan Hakkında

Elif Eren

Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunuyum. 10 sene kurumsal iletişim departmanlarında, halkla ilişkiler, çizgi altı çizgi üstü reklam, organizasyon, yönetici asistanlığı, tercüme vb. Alanlarda deyryim kazandım. Ayrıca, Mutfak Sanatları Akademisi Profesyonel Pasta&Ekmekçilik bölümü mezunuyum, son 2 senedir profesyonel mutfaklarda çalıştım.

Üye Profilini Göster Mesaj Gönder
Telefon Et
Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...