Part-Time İş Arıyorum.

Part-Time İş Arıyorum.

İstanbul Avrupa kıtasında ikamet etmekteyim. Okuduğum bölüm gereği hem de ilgi alanımdan ötürü bilgisayara hakimim. Daha önceki işlerimde yetkililer tarafından işime gösterdiğim özen konusunda övgüler aldım. Sizlerin de yardımlarıyla işi çabucak kavrayabileceğime inanamıyorum. Kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek istiyorum. Çizim ve diksiyon üzerine sertifikam bulunmakta. Kasiyer, satış temsilcisi, sekreterlik ve çağrı merkezi tecrübelerim oldu. Daha detaylı bilgi için iletişime geçmenizi bekliyor olacağım. 

Betül S. pariyer profili

Betül S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...