Part-Time İş Arıyorum.

Part-Time İş Arıyorum.

Orta-öğretim olarak Web Tasarımı ve Kodlama bölümünden mezunum ve şu anda da Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 1. Sınıf öğrencisiyim. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çeviri, İngilizce özel ders, web sitesi editörlüğü, metin yazarlığı, grafik tasarımı, logo tasarımı, banner tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi tasarımı, wordpress, video editörlüğü vs. gibi tüm konularda iş yapabilirim. Bunun yanı sıra bilgisayar donanımlarına ve teknik konulara da hakimim. Belgeler ve sertifikalar olarak Web Tasarımı ve Kodlama üzerine iş yeri açma ve ustalık belgemin yanı sıra bir de B sınıfı ehliyetim mevcut. İş deneyimi olarak, özellikle web tasarımı ve grafik tasarımı üzerine biri staj ve diğeri de referansını verebileceğim profesyonel bir web sitesi projesi olmak üzere 2 iş deneyimim var.

Mahmut Ç. pariyer profili

Mahmut Ç. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...