Part Time Kasiyer İş

Part Time Kasiyer İş

Merhabalar, ben Mehme  Yaşım 32, İstanbul'da Sultangazide yaşıyorum.  3 yıl içerisinde 2 yıl boyunca Etiler'de Gürkan Şef Steakhouse'da kasiyerlik yaptım ve garsonluktan da anlıyorum.

Şu anda düzenli olarak çalıştığım işim Fatih Sultanahmet'tedir Fatij belediyesine ait sosyal tesislerde kasiyerlik yapıyorum, evliyim, part time olarak 1 hafta sabahları 13:00'ra kadar veya akşamları 22:30fan sonra çalışabileceğim iş arıyorum. Her işi yapabilirim, mesleğim kasiyer, muhasebe garson önceliğim bunlardır. 

Mehmet A. pariyer profili

Mehmet A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...