Part Time İş Arıyorum Öğrenciyim

Part Time İş Arıyorum Öğrenciyim

Istanbul Aydın üniversitesi Çocuk gelişimi mezunuyum🎓IÜ cerrahpaşa Tıp fakültesi sağlık yönetimi 3.Sınıf öğrencisiyim. Marmara üniversitesi iktisat öğrencisiydim lakin kaydımı dondurmak durumda kaldım.4 yıl MEB DE sözleşmeli öğretmenlik yaptım 26 yaşındayım, mesleğime aşık bir genç kızım. Buraya yazsam sığmayacak kadar sertifikam var zaten yazsam da okumayacaksınız :)hayatımın her karesi bir şeyler öğrenmek ve biriktirmekle geçti ve böyle devam edecek. Beni işinizde ki pozisyona uygun görüp dönüş yaparsanız memnun olurum dönmezseniz de hepimizin cani sağolsun.  Hayırlı günler:)

Ezgi G. pariyer profili

Ezgi G. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...