Part Time İş Arıyorum

Part Time İş Arıyorum

Merhaba, tıp fakültesi öğrencisiyim, kendi amaçlarım doğrultusunda para kazanmak için part time iş arıyorum. Daha önce iş tecrübem olmadı fakat kimse bana iş vermez ise tecrübem yok diye nasıl kazanabilirim bu tecrübeyi bilmiyorum. Hareketli ve güler yüzlü bir yapıya sahibim garsonluğu yapabilirim, sesim güzeldir taklitlerde iyiyimdir seslendirme gibi işleri yapabilirim. Daha önce okulumda anketörlük yaptım bu işte de iyi olabileceğimi düşünüyorum

İclal D. pariyer profili

İclal D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...